O naszej firmie
Firma produkcyjno-handlowa Partner, z siedzibą w miejscowości Bielanka k/Nowego Targu, powstała niespełna 20 lat temu, w roku 1998. Przez cały ten czas działamy na rynku obuwniczym, każdego dnia troszcząc się o wygodę i jakość naszych produktów. Na swoim koncie mamy już setki dokonanych sprzedaży oraz niezliczoną ilość zadowolonych klientów.

W 2012 roku otrzymaliśmy również certyfikat „Rozważna firma” za rozważne i mądre prowadzenie biznesu.

Asortyment firmy Partner jest rozróżniony na trzy główne kategorie: obuwie damskie, obuwie męskie oraz obuwie dziecięce, co pozwala nam spełnić wszystkie oczekiwania, każdej grupy docelowej.

Specjalizacja w produkcji obuwia domowego wymaga od nas troski o każdy detal. Chcemy by użytkownicy naszych pantofli czuli się w nich komfortowo. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości wytwarzanych przez nas produktów. Staramy się by nasze obuwie było wytrzymałe i estetyczne. Nie są nam również obojętne względy zdrowotne. Nasze buty są wygodne i nie męczą nóg, nawet przy długim użytkowaniu, a anatomiczny kształt podeszwy sprawia, że obuwie idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.

Podejmując współpracę z firmą Partner, zapewniamy profesjonalizm, indywidualne podejście, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie oferowanych przez nas usług.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu i liczymy na miłą współpracę.

Nasze motto:

„Szczegół na­daje wiel­kości wszys­tkiemu co małe”

„Podejście jest tą małą rzeczą, która robi wielką różnicę”

ZALETY NASZYCH PRODUKTÓW:
  1. Najwyższa jakość wykonania

  2. Komfortowe użytkowanie

  3. Estetyczne wykonanie

  4. Właściwości zdrowotne

  5. Oddychający materiał